Zpět do LoveBrands

Originální dárky pro ženy! Buďte originální a řekněte jí to dárkem

Zveřejněno 6.11.2019

Každý z nás během roku nakupuje dárky pro své blízké a mnohdy si lámeme hlavu s tím, jak být originální a zároveň chceme koupit takový dárek, který udělá radost a ideálně splní představy obdarovaného.
Dárky od společnosti „Řekni to dárkem“ jsou vhodné pro každého k jakékoliv příležitosti a navíc budou obdarovanému dlouho připomínat příležitost i Vás.

Originální dárky pro ženy zahradnice

Dárky jsou originální a zároveň vyjadřují to, že jste o nákupu přemýšleli. Originální dárky pro ženy z kolekce zahrada Vám nabídnou vše, co milovníci zahrady ocení. Jednoduché a dvojité květináče, konývky, dřevěný box, stylový proutěný košík a to vše v sobě skrývá kvalitní tělovou a koupelovou kosmetiku vyrobenou v Anglii, která neobsahuje parabeny a není testována na zvířatech.

Každý dárek z kolekce zahrada obsahuje designové zahradnické rukavice kombinace kůže a textilu.

Dárky pro zahradnice

Elegantní dárky

Pro dámy, které mají rády módu, fashion styl a společenské události ocení kolekci elegance, která nabízí několik druhů praktických šperkovnic. V barvách červené, slonová kost, růžová a bleděmodrá, takže vyhoví každému vkusu. V limitované edici zde najdete třípatrovou šperkovnici Peruvian Lily, která obsahuje širokou řadu koupelové a tělové kosmetiky.

Kolekci elegance doplňuje krabice na klobouky a boxy na kapesníky ve dvou barevných provedeních.

 

Elegantní dárky

Svatební dárky

Mysleli jsme i na příležitost jakou je svatba kdy chceme věnovat dárek, který je pro oba a tou je romantická skříňka Blue Hyacinth kde novomanželé najdou vše pro svou první svatební noc. Skříňky nabízíme ve dvou velikostech a tak si můžete vybrat podle barvy a vůně.

 

Svatební dárky

Dárky k narozeninám

Snad nejoblíbenějším dárkem, který se hodí jako poděkování, dárek jen tak a nebo k narozeninám je kolekce vaniček. Viktoriánské vaničky obsahují tělovou kosmetiku a vanička se hodí na uložení dekorativní kosmetiky a dalších drobností v koupelně.

Dárky k narozeninám

Všechny naše dárky jsou ručně balené s důrazem na kvalitu a vizuální dojem. Vše je krásné, kvalitní, voňavé a za dostupnou cenu. Každá kolekce dárků obsahuje kosmetiku s jinou vůní a tak se stále můžete vracet a vždy najdete dárek, který vaše blízké potěší.

U dárku najdete zdarma dva krémy na ruce o obsahu 2 x 30 ml takže můžete vyzkoušet vůně z dalších kolekcí. Tato praktická velikost se hodí do kabelky, auta a nebo do kanceláře.

Pečujte o sebe s naší tělovou a koupelovou kosmetikou a Vaše pokožka bude vždy hebká a voňavá.