Zpět do Lifestyle

Exotická kráska Monika Leová v Porsche Panamera Turbo. Budete koukat!

Zveřejněno 30.1.2018

Po populárních značkách alkoholu, koktejlech a luxusních rezidencí tu pro vás máme něco extra! Chcete vědět, jak probíhalo exkluzivní focení nejvýraznější tváře televize Prima Moniky Leové pro projekt VMcars.cz? Tak se pojďte podívat! My říkáme, že luxusní Porsche Monice prostě sluší.

Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

Smyslem VMcars.cz je prodej sportovních, luxusních a závodních vozů. Vznikl začátkem letošního roku, ale už nyní se netají svými ambicemi. Není jen jedním z mnoha dalších prodejců luxusních aut. Za projektem VMcars.cz stojí Michael Vorba, jeden z nejlepších automobilových závodníků v Čechách.

To vy jste potenciál Vašeho vozu, pojďme společně k hranicím jeho možností

Díky nespočtu vyhraných prestižních závodů a nasbíraným zkušenostem s prodejem vozů je Michael schopný dát novým majitelům sportovních aut rady k nezaplacení. Zákazníci, kteří si vůz zakoupí, dostanou nejen kompletní službu při výběru vozu, ale hlavně se naučí využívat maximální potenciál svého vozu na závodních okruzích či uzavřených komunikacích.

Zapojila se i atraktivní misska Monika Leová. Ze zprávařského křesla si odskočila na závodní okruh

Monika Leová získala titul v České Miss v roce 2013 a nyní je moderátorkou Odpoledních zpráv na Primě. Hlavně je to ale věčně pozitivní člověk, který má rád jakoukoliv výzvu. Michael proto naplánoval na polygonu ve Vysokém Mýtě dopolední akci, kde si Monika vyzkoušela jízdu v Porsche Panamera Turbo. K dipozici byla i kluzná plocha, takže si vyzkoušela různé situace, které ji na silnici můžou potkat.

Zdroj: foto Jan Hurák