1201 Laurel Way v Bereverly Hills

Zveřejněno 20.3.2019

Velkolepé architektonické dílo doslova sedí na adrese na adrese 1201 Laurel Way v Bereverly Hills v Kalifornii. Celé roky práce trvalo, než byl tento unikátní dům dostavěn. Na jeho stavbu byly použity ty nejlepší materiály ze Sinajského poloostrova.

6 ložnic, 10 koupelen.

Cílem architekta Marca Whipple bylo udělat prostory nejen funkční, ale aby vše vypadalo jako umělecké dílo. Například pár kroků po vstupu do třípatrového domu lze vidět skleněnou podlahu s průhledem na bar a exkluzivní vinotéku, když jdete po schodech, máte pocit, že jdete po vzduchu.

Další nepostradatelnou částí této luxusní vily je vchodově oddělený dům pro hosty, kde je posilovna s barem, pracovna, 2 ložnice, koupelna a pod ním prosklená garáž na 5 aut a jiné „hračky“. Obří garážová vrata rozpoznávají svého majitele a otevírají se automaticky.

Unikátní výhled na Downtown Los Angeles.

Za zmínku stojí i domácí kino s koženým posezením pro 11 osob. Celý dům je ovládán skrze Creston Home Automation System, který lze ovládat z kteréhokoli místa v domě. V domě je 6 samostatných zón pro vytápění a klimatizaci.

36 000 000 dolarů a pokud ho chcete, bohužel už máte smůlu.
Podle realitní kanceláře je již prodán.

Zdroj: http://www.theagencyre.com